На Донбасі встановили величезний прапор України, який видно в “ЛНР” (відео)

0
130

Велетенське жовто-блакитне полотнище мужньо замайоріло над центром українського селища Трьохізбенка – наш прапор видно навіть на тимчасово окупованій території, до якої від нього близько кілометра.

Про це повідомляє прес-центр Операції об’єднаних сил.

Такий символічний подарунок напередодні Великодня зробили мешканцям селища українські військові Об’єднаних сил разом із волонтерами.

Державний символ підняли над селищним клубом військовослужбовці окремої гірсько-штурмової бригади, які тримають оборону в цьому районі.

Крім цього, волонтери привезли в подарунок великий патріотичний банер, виготовлений за ескізами людини, яка мешкає на тимчасово окупованій території.

“Я хочу, щоб усі українці знали, що й на тому боці фронту є теж патріоти України і вони чекають свого звільнення”, – каже волонтер.

“Я уродженець Криму. Російська агресія забрала в мене батьківську домівку та землю. І я зараз в армії, щоб повернути дітям вкрадене дитинство. В кожному населеному пункті, куди приходить мій підрозділ, ми обов’язково піднімаємо наш жовто-блакитний стяг! Це символ приналежності до єдиної та незалежної України”, – розповідає один з військовослужбовців Олександр.

Багато емоцій викликало підняття Державного Прапора і у мешканців Трьохізбенки.

“Для мене Державний Прапор – це дуже особистий символ віри й надії, – щиро зазначила чудовою українською вчителька російської мови Ірина. – Впевнена, що він буде гордо майоріти над всіма містами й селами Луганщини і Донеччини! Христос Воскрес – воскресне й Україна!”