Путінська паспортизація Донбасу: Ціна питання – життя, кров і безвіз з Монголією

0
18

Рішення Президента РФ про роздачу російських паспортів жителям “ДНР” і “ЛНР” сильно схвилювало уми місцевих жителів. Багато розраховують отримати громадянство і виїхати, хтось хоче “третю пенсію”, ну і так далі. Тільки от умови отримання паспорта РФ досі точно невідомі.

Інформація, яка подається з відкритих джерел, свідчить про нібито відкриту і просту процедуру, але в реальності все не так однозначно.

Нещодавно в мережі, а також серед силовиків “республік” почала поширюватися інформація про таємниці цього процесу. Так, для отримання паспорта РФ, крім паспорта “республіки” (який отримувати теж проблематично і довго), жителям, які підпадають під категорію призовників, а можливо, і мобілізуємих, необхідно буде відслужити якийсь термін в бойових підрозділах “ДНР” і “ЛНР”.

Термін поки не відомий, але військові говорять, що близько року. При чому, це чутки не серед рядових бойовиків, а обговорювана тема серед “армійських” ватажків, “МГБ” та інших силовиків.

В принципі, ситуація цілком логічна, хочеш поїхати – заплати борг “республіці”. Але з іншого боку, чи варті візовий режим з Європою, заборони на поїздки в курортні країни і головне – життя людини, можливості вільного проїзду в Узбекистан і Монголію?

Тут уже кожен вирішує для себе сам.