Скрепи розкривають обличчя: Нацистського ватажка зарахували в “Безсмертний полк” Росії

0
81

У Росії нацистського ватажка Рейнхарда Гейдріха зарахували в “Безсмертний полк”.

Уявіть собі, зайшовши на сайт славного полку, погляду постає ось цей персонаж. Знайомтеся, Рейнхард Гейдріх – обергрупенфюрер СС, керівник СД і РСХА.

В РФ нацисткого главаря зачислили в 'Бессмертный полк' - ФОТО - фото 180660

“Таким нескладним чином російська галерея дідів, які воювали, поповнилася. Зайняло це хвилин п’ять-шість. Тільки треба було замінити ім’я, а то воно занадто німецьке, і на лацкані дубове листя на зірку, і все (та й з листям, я думаю, пропустили б)”, – написав у Facebook член ГО “Демократична сокира” Юрій Гудименко.

В РФ нацисткого главаря зачислили в 'Бессмертный полк' - ФОТО - фото 180661

Примітний факт, що біографія нациста, зазначена на сайті майже збігається з реальною. “Дійсно учасник Другої світової (не уточнюється ж, на якій стороні), дійсно член партії (знову ж таки не уточнюючи якої), дійсно учасник польської операції (власне, розробляв операцію “Консерви”, провокацію, з якої почалося розчленування Польщі). Дійсно загинув в, хм, автокатастрофі (спільна чесько-британська операція “антропоїдів”, машина Гейдріха була обстріляна і в підсумку підірвана). Дати смерті-народження правильні”, – зазначив інтернет-користувач.

Ну а шо? Країна повинна знати своїх героїв! Здається, Росія тепер і зовсім не приховує свою тягу до нацизму. Як і не приховували багато росіян в роки Другої світової.