“Лише під синьо-жовтим прапором, або Діти не несуть відповідальності за батьків”: Син глави окупаційної адміністрації Алчевська отримав відзнаку “За гуманітарну участь в АТО”

До дня Конституції України в Солом’янському районному військовому комісаріаті м. Києва вшанували пам’ять загиблих бійців в зоні АТО та нагородили відзнаками волонтерів.

Одним з нагороджених виявився син глави окупаційної адміністрації міста Алчевська – П’ятков Петро Вадимович, директор компанії ТОВ «Кіп і Ко», котра спеціалізується на поставках технічної солі для потреб держави.

Під час промови на заході Петро Вадимович сказав: «Діти не несуть відповідальності за своїх батьків, тому я обрав для себе іншу дорогу».

У ході отримання відзнаки Петро Вадимович згадував події окупації, як Луганська область за лічені дні наповнилась озброєними росіянами та завезеною технікою з розпізнавальними знаками окупантів. Звісно через посаду своєї матері довго вагався на переїзд до Києва, але завдяки підтримці своєї дружини Оксани все ж наважився та переїхав. Вадим згадував, як в березні 2016 року разом з дружиною вони заснували благодійний фонд «Допомоги дітям Донбасу», потім почалось волонтерство для українських бійців, перший тепловізор, прилад нічного бачення, оптичний приціл.

Сьогодні допомога для української армії для Петра вже просте та буденне явище. Звичайно, є ризики для його родичів на окупованій території, але він не міг залишатись осторонь в такі складні для країни часи.

Коли у Петра запитали, чи має він наміри повернутись на малу Батьківщину, він без роздумів відповів – лише під синьо-жовтим прапором.