Російського спецпризначенця, який ліквідував ватажків “ЛНР”, викрила СБУ

Російський спецпризначенець, полковник Олександр Анатолійович Садовий, позивний “Сєдой”, від 2014-го і до сьогодні є одним із головних виконавців силових операцій спецслужб Російської Федерації на окупованій території Луганської області.

Він – керівник так званого “Центру спеціального призначення Міністерства внутрішніх справ ЛНР”, повідомляє ТСН.

Садового російські спецслужби відрядили до окупованого Луганська з метою створення та забезпечення ефективної роботи поліцейського підрозділу спецпризначення.

Сформований Садовим загін спочатку мав назву “спеціальний загін швидкого реагування”, але невдовзі був перейменований на “Центр спеціального призначення”. Його укомплектували найкращим озброєнням та екіпіровкою. До складу входили також фахівці мінної справи та технічні спеціалісти. Згодом з’ясувалася і справжня мета створення такого підрозділу.

Виявилося, що основна функція “Сєдого” – планування та особисте керівництво “зачисток” збройних формувань, які наприкінці 2014-го почали виходити з-під контролю окупантів.

1 січня 2015-го розстріляли автомобіль командира “групи швидкого реагування” Олексія Бєднова з позивним “Бетмен”. 23 січня був вистежений і розстріляний Євген Іщенко, так званий “комендант” окупованого Первомайська. 23 травня 2015-го був ліквідований командир бригади “Привид” Олексій Мозговий. 12 грудня специ Садового не залишили шансів козачому отаману Павлу Дрьомову – командиру “окремого козачого полку імені Платова”.

Недоторканих у росіян не було. У листопаді 2017-го у цьому на власному досвіді переконався “глава ЛНР” Ігор Плотницький.