Поява поблизу КПВВ “Станиця Луганська” “парламентарів” квазіреспубліки є продуманою, свідомою і цілеспрямованою провокацією з боку терористів та їхніх російських кураторів.

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

“Затримання Кобцевої та Дейнеги в нейтральній зоні стало б приводом для окупантів заявити про зрив Україною Мінських домовленостей і нібито порушення перемир’я”, – зазначили в СБУ.

У службі нагадали, що СБУ розслідує кримінальні провадження стосовно вказаних учасників незаконних збройних формувань “ЛНР”.

“Особи, які посягнули на державний суверенітет, конституційних лад і територіальну цілісність України, відповідатимуть перед законом”, – зазначається у повідомленні.

Нагадаємо, 6 серпня представники “ЛНР” на переговорах у Мінську Владислав Дейнего і Ольга Кобцева, які знаходяться у розшуку, перетнули лінію розмежування через міст у Станиці Луганській і заявили, що окупаційна влада, нібито, “згідно Мінським угодам”, має контролювати українські міста Щастя та Станицю Луганську. Представники бойовиків також встигли нахамити голові Станично Луганської райдержадміністрації Юрію Золкіну, який в цей час давав інтерв`ю журналістам.